Extrakční metoda čištění

Metoda čištění založená na principu řízeného proudu vody se speciálním čistícím prostředkem, který je čističem vháněn pod tlakem do čištěné textilie a následně je díky výkonné sací turbíně vysáván i s nečistotami zpět do sběrné nádoby. Díky tomu je čištěný materiál pouze mírně vlhký. Vyprání povrchu je šetrné, bez opotřebení vytrháváním vlasů z textilií, a zároveň účinné k odstranění skvrn, pachů, mastnoty i jiných hloubkových nečistot. Metoda zlepšuje vzhled koberců a čalounění a také zaručuje oživení barev a příjemné provonění interiéru.

Čištění párou

Využíváme parní čistič disponující vysokou produkcí páry, která zaručuje vynikající čistící účinek, hubí roztoče, má dezinfekční účinky, odstraňuje vodní kámen, usazené mastnoty a jiná silná znečištění. Díky vysokému tlaku z parní trysky odstraňuje nečistoty z těžko přístupných nebo skrytých míst. Parní čistič je možné využít i pro čištění sociálních zařízení, umyvadel, obkladaček, kuchyňských prostor (digestoře, zapečené trouby), a jiných hloubkových nečistot.

Čištění doporučujeme provádět jedenkrát až dvakrát ročně v závislosti na tom, zda jsou v domácnosti malé děti, astmatici, alergici, nebo domácí mazlíčci.

Ceny: