čištění koberců pro domácnosti s dětmi

Čištění koberců Brno

V Brně je mnoho firem, které nabízí čištění koberců a čalounění. My Vám ale nabízíme:

  • Čištění koberců vhodné i pro alergiky a malé děti
  • Snadnou objednávku
  • Příjemnou komunikaci
  • Spolehlivé pracovníky

Máte doma malé děti? Pak si nechte koberce vyčistit naší společností. Naší prioritou je totiž zdraví a domácí pohoda našich zákazníků. Pro čištění koberců používáme specializovanou techniku, která koberce čistí skutečně do hloubky.

Díky extrakční metodě čištění je možné hubit roztoče, dezinfikovat a současně odstraňovat skvrny z koberce bez rizika jeho poškození. Používáme čisticí prostředek bez bělících prostředků. Váš koberec tak bude nejen hygienicky čistý, ale bude i vypadat skvěle a dlouho vydrží.

Malé děti si tak na vyčištěném koberci mohou ihned hrát, aniž byste se museli bát, že to pro ně bude nezdravé. Čištění koberců bez nebezpečných chemikálií je vhodné nejen pokud máte v domácnosti malé děti, ale i pokud je nutné myslet na alergiky a astmatiky.

Čištění koberců naší společností Vám přinese radost. Koberce totiž čistíme za nízké ceny, rychle a šetrně. Především však dbáme na bezpečí našich zákazníků a jejich dětí.

Kontaktujte nás ještě dnes s nezávaznou poptávkou

Extrakční metoda čištění koberců

Extrakční čištění je hloubkové, založené na řízeném proudu teplé vody se speciálním čisticím prostředkem. Tekutina je pod tlakem hnána do textilie, kde absorbuje nečistoty. Velice rychle je pak odsáta turbínou zpět. Čištěný koberec tak není mokrý, ale pouze mírně vlhký a rychle uschne.

Výhodou této čistící metody je šetrnost k čištěnému povrchu. Nedochází k vytrhávání vláken koberce. Přesto jsou však skvrny a pachy efektivně odstraněny. Interiér zůstává příjemně provoněn.

Navzdory nesporným výhodám však tímto způsobem není možné čistit některá zvláštní znečištění, jako žvýkačky a vosk. Rovněž není vhodné takto čistit koberce perské a jutové.

Čištění koberců extrakční metodou doporučujeme provádět dvakrát ročně. V případě, že si na koberci hrají malé děti, je vhodné frekvenci čištění zvýšit, zejména pokud ke koberci mají přístup i domácí mazlíčci.

Cena čištění koberců a čalounění

Čištění koberců a čalouněného nábytku (minimálně 500,-Kč), bez dph
Čištění koberců 20,-Kč/m2 firma od 40m2

37,-Kč/m2 domácnost (při silném znečištění cena +2 až 5,-Kč/m2)

čištění čalouněných židlí 55,-Kč/ks
čištění sedacích souprav
(1 x sedací místo do 60 cm)
dvoumístná 750,-Kč
třímístná 1200,-Kč
čištění křesel 500,-Kč/ks

Minimální cena zakázky je 500 Kč, ceny uvedeny bez dph.

Dopravné po Brně: paušál 200,-Kč.

Přijedeme kamkoliv!

Kontaktujte nás ještě dnes s nezávaznou poptávkou

Zástupce pro úklidové služby:

Nelia Naidukh

telefon: +420 792 355 766

uklidyvbrne@seznam.cz